// *DIY* //


Reklamy tharrows.gif image by SaliskoKLIK
PORADNA tharrows.gif image by Salisko Vstup

,,Pořád se usmívej. Protože nikdy nevíš, kdy se může do tvého úsměvu někdo zamilovat."

♦Zaujmi ho

18. ledna 2011 v 20:01 | DarinQa |  ♦Láska&Sex♦
Chodíš ohnutá jako stará babka? Chyba! Musíš chodit narovnaná, teprv pak si tě může někdo všimnout. Navíc budeš vypadat sebevědoměji a kluci mají rádi sebevědomé holky. Jen si dej pozor ať tvé sebevědomí nepřeroste v nafoukanost!
Zkoušej se rovnat doma před zrcadlem. Dá ti to práci a bude ti chvíli trvat, než udržíš záda rovná aniž by sis to musela připomínat.
Trpělivost přináší krásu!

Chodíš oblečená jako šedá myška v pytlovitých jeansech a vytahané mikině. Vlasy neustále stáhlé do culíku. Zkus všechny (hlavně kluky) překvapit změnou. Oblékni se do něčeho dívčího a zároveň sexy, zkus na sebe natáhnout sukni a nějaký přiléhavý top. Umyj si vlasy a nech je volně rozpuštěné. Všichni kluci z tebe budou šílet, neboť milují tuhle dívčí sexy roztomilost.

Věnuj mu pohled! To je jedna z věcí, která dokáže kluky pořádně rozpálit. Když si všimneš, že na tebe kouká, hluboce mu pohlédni do očí a vykouzli na něj sladký úsměv. Tuhle potěchu mu však dovol jen na pár vteřin a hned zas svůj pohled odvrať jinam. Uvidíš, že brzy projeví zájem se s tebou seznámit.

Když budete procházet kolem sebe, jakoby omylem se ho dotkni, třeba na ruce. Ale pouze lehce a jen tak vyjímečně. Ne aby ses na něj vrhla jakmile se objeví na blízku. Jestli ho opravdu zajímáš, začne tuhle taktiku jakoby nechtěných doteků praktikovat taky.

Nauč se těhle pár triků a uvidíš, že se za tebou otočí každý kluk!

*BE GLAMOUR!* diamant 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

♦Líbí se ti můj blog??

Ano,je úplně úžasný!!! 43.7% (291)
Jo,je pěkný!! 17.1% (114)
Celkem ujde! 14.6% (97)
Nic moc!! 11.7% (78)
Hrůza!!!! 12.9% (86)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
  
I LOVE!
ilove