// *DIY* //


Reklamy tharrows.gif image by SaliskoKLIK
PORADNA tharrows.gif image by Salisko Vstup

,,Pořád se usmívej. Protože nikdy nevíš, kdy se může do tvého úsměvu někdo zamilovat."

♦Peeling>>obličejová maska

6. ledna 2011 v 17:09 | DarinQa |  ♦Obličej♦
Peelingová maska je nezbytná pro odstranění odumřelých kožních buněk. Aby jsi podpořila krevní oběh, používej ji jednou týdně. Mrtvé buňky a špína se usazují na povrchu, ucpávají póry a pleť vypadá mdle. Klíčem je umírněnost. Horní vrstva kůži ochraňuje, takže ji nechceme zcela odstranit.

Čištění, hydratace a ochrana proti slunci jsou základem standardní péče o pleť, ale pulty obchodů s kosmetikou jsou zaplněny rozmanitými druhy pěstících produktů.
Vyhni se mechanickým pomůckám, jako jsou houbičky, kartáčky a lufy. Ty jsou většinou velmi ostré. Také jsou živnou půdou pro bakterie. Rovněž se vyhni peelingovým maskám na krémovém základě. Přípravek aplikovaný na pleť by měl vzbuzovat pocit lehkosti.
Chemické masky připravované za tímto účelem vyžadují tření a drhnutí pleti. Například alfahydroxylové kyseliny AHA rozpouštějí proteinová pojiva, které udržují pohromadě mrtvé kožní buňky, a snadno je odstraňují. Pokud tvoje pleť toleruje kyseliny AHA, je taková maska ideálním prostředkem, jak se zbavit odumřelých buněk. Vždy dodržuj pravidlo umírněnosti. Pokud si všimneš růžových skvrn nebo zatvrdlinek na pleti, péči jsi přehnala a po nějakou dobu ji nech odpočinout.

*BE BEAUTY!* diamant


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

♦Klikni!

Klikík! 18.8% (26)
Klikenc! 16.7% (23)
Klik! 44.9% (62)
Klikouš! 19.6% (27)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
  
I LOVE!
ilove