// *DIY* //


Reklamy tharrows.gif image by SaliskoKLIK
PORADNA tharrows.gif image by Salisko Vstup

,,Pořád se usmívej. Protože nikdy nevíš, kdy se může do tvého úsměvu někdo zamilovat."

♦Kluci a sex

20. ledna 2011 v 21:11 | DarinQa |  ♦Láska&Sex♦
Tak v tomhle článku se dozvíš pár fakt o tom, jak to mají kluci se sexem a se vším kolem něj. Schválně v čem se od nich lišíme.

*BE SEXY!*diamant


tharrows.gif image by Salisko Nejen holky jsou mistrině v předstrírání orgasmů. Mezi kluky 6% předstíralo orgasmus při sexu se svou milou jen proto, aby jí dokázali, že jsou z ní úplně paf!

tharrows.gif image by Salisko Každý třetí kluk má strach, aby při sexu neudělal něco špatně nebo popřípadě, aby jsi neotěhotněla.

tharrows.gif image by Salisko Buď si jistá, že každý kluk se svěří svým kámošům v partě, jaký s tebou byl sex. A vše popíší až do toho nejmenšího detailu. A pak že holky jsou velké drbny.

tharrows.gif image by Salisko Pro 80% kluků přišlo jejich "poprvé" nečekaně a z čista jasna. Dokonce dvě třetiny z nich to zklamalo.

tharrows.gif image by Salisko Svůj první sex prožijí tři čtvrtiny kluků se svou stálou partnerkou, a pro zbytek je to jen zábava s jinou holkou na každou noc.

tharrows.gif image by Salisko Každý páty kluk se domnívá, že petting je vzájemné laskání intimních partií. Přitom jde o mazlení celého těla.

tharrows.gif image by Salisko Už 12% kluků zažilo svůj první pohlavní styk ve 14 letech. Každý druhý si na to pak počkal do 16 let.

tharrows.gif image by Salisko Přibližně pro 50% kluků je koukání na porno velké vzrůšo a rádi se na něj podívají s kámoši.

tharrows.gif image by SaliskoKaždý druhý kluk se od 13 let sám uspokojuje. Z toho 89% z nich si to umí pořádně užít!


sm


zdroj:Procentuální info jsem čerpala z internetu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

♦Líbí se ti můj blog??

Ano,je úplně úžasný!!! 43.7% (291)
Jo,je pěkný!! 17.1% (114)
Celkem ujde! 14.6% (97)
Nic moc!! 11.7% (78)
Hrůza!!!! 12.9% (86)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
  
I LOVE!
ilove