// *DIY* //


Reklamy tharrows.gif image by SaliskoKLIK
PORADNA tharrows.gif image by Salisko Vstup

,,Pořád se usmívej. Protože nikdy nevíš, kdy se může do tvého úsměvu někdo zamilovat."

♦Help pro unavené oči

5. ledna 2011 v 20:27 | DarinQa |  ♦Oči♦
Také se ti při dlouhém vysedávání u počítače nebo televize stává, že máš oči často unavené, zarudlé, či dokonce oteklé? Pomoc je přitom tak snadná!

Rychlá pomoc
Uklidňující kostka ledu nebo kávová lžička zchlazená v ledové vodě položená na oči udělá zázraky s prověšenou a unavenou pletí okolo oči. Přiložit můžeš také plátek cukety nebo okurky namočený ve studeném čaji.

Tmavé kruhy pod očima
Použij oční krém nebo gel, který má složení určené k redukci tmavých kruhů. Krém proti stárnutí nebo proti vráskám nemusí vždy zaručit stejný účinek. Naběhlé váčky zmenšíš chladivým stahujícím gelem. Někdy také pomáhá opláchnutí studenou vodu. Neaplikuj korektor, ten by váčky ještě zdůraznil. Místo toho nanes pod oči štětečkem trochu transparentního pudru, abyste zabránila lesku pleti a zredukovala vystouplý efekt váčků. Lesknoucí se povrch totiž přitahuje světlo a váčky se pak zdají větší.

Nanášení očního krému
Pleť kolem očí je tenká a má sklon k vysoušení, protože obsahuje méně tukových žlázek. Pokud si budeš nanášet oční krém příliš blízko očí, můžeš si způsobit otoky. Raději ho vklepávej jemnými pohyby do obvodu orbity, a to každé ráno i večer.
Ať už budete své oči hýčkat jakkoli, nezapomínej, že nic nenahradí osm hodin zdravého spánku a noc je nejlepší dobou pro kosmetiku.

*BE BEAUTY!* diamant


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

♦Líbí se ti můj blog??

Ano,je úplně úžasný!!! 43.7% (291)
Jo,je pěkný!! 17.1% (114)
Celkem ujde! 14.6% (97)
Nic moc!! 11.7% (78)
Hrůza!!!! 12.9% (86)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
  
I LOVE!
ilove