// *DIY* //


Reklamy tharrows.gif image by SaliskoKLIK
PORADNA tharrows.gif image by Salisko Vstup

,,Pořád se usmívej. Protože nikdy nevíš, kdy se může do tvého úsměvu někdo zamilovat."

♦7 beauty omylů

15. ledna 2011 v 16:15 | DarinQa |  ♦For girl♦
1. Pro krásu se musí trpět!
Blbost! Na tuhle větu většinou ženy lákají plastičtí chirurgové, které se nás snaží za každou cenu přesvědčit, že máme na těle jisté nedokonalosti, které však oni dokáží bez problému odstranit. Plastické operace nejsou žádné řešení (samozřejmě kromě takových úprav jako jsou např. převislá víčka apod.) a místo toho, aby nás udělali krásné, z nás udělají spíše plastové figuríny.
Mylím, že nám stačí už takové ty bolístky jako bolavé nohy z nošení podpatků, trhání obočí, depilace atd.
Kašli na nesmysli, měj se ráda, pečuj o sebe a rozmazluj se! To je pravé tajemství krásy!

2.Klukům se líví co největší prsa!
Všem klukům se líbí naše prsa, to je bez debat. Je to znak naší holčičí krásy. Jakmile vidí náš dekolt, rozjede se v nich jejich bujná a erotická fantazie na plné obrátky. S velikostí to má ale každý jinak. Je mi jasné, že spoustu z vás se trápí tím, že má místo vyvinutého hrudníku tzv. "přistávací dráhu". S tím se ale nemusíme až tak trápit. Je pravda, že spoustu kluků si rádo obdivně hvízdne nad velkým poprsím nějaké kočky, ale další pousta kluků dá raději přednost menším velikostem.

3.Modelky musí bý vysoké a hubené!
Trend, kdy musela modelka mít minimálně 170 cm výšku a velikost 34 se stává pasé. Lidé se už raději podívají na  modelku na které předváděný model nevisí jako na věšáku, ale pěkně obtahuje její přirozené, ženské tvary.
Vezměte si např. modelku Crystal Renn, ta rozhodně není prototypem vyzábliny, naopak, je to pěkná boubelka!

4.Kdo chce zhubnout, musí držet dietu!
Takhle jednoduše to opravdu nejde! Navíc je zde několik důležitých bodů:
1. Diety by neměly držet dívky ve vývinu!
2. Jestli se chceš zbavit přebytečných kil na dlouhou dobu a bez jistého jojo efektu, musíš razantně změnit své stravovací návyky (pokud jsou špatné)!
3. Štíhlé siluety nedosáhneš bez pravidelného sportu!

5.Krásní lidé to mají v životě jednodušší!
Je sice pravda, že k nadprůměrně hezkým lidem se jejich okolí chová více přátelštěji. Ale mají také jistou překážku a to při výběru partnera. Často schytá krásná dívka kluka, kterému nejde o lásku k ní, jako spíše o to, že se může vytahovat před kamarády.
Vezmi si třeba modelky nebo celebrity. Ty partnery střídají jako na běžícím pásu.

6. Hubeňouři nemají celulitidu!
Omyl s velkým "O"! Až 80% žen a dívek (silnějších, tlustých nebo hubených) má problémy s celulitidou! Za nepopulární "pomerančovou kůži" můžou tukové buňky, které se tlačí skrz tenkou vrchní vrstvu kůže. Celulitida nevzniká, jak si spoustu lidí myslí, kvůli nadváze. Ta ji ovšem může zhoršit. Zničit jí úplně nemůžeš, ale můžeš ji zmírnit zdravou stravou a pohybem!


7.Blondýnky jsou žádanější!
Jestli si myslíš, že jsou blondýnky víc sexy než brunety, tak to se šeredně pleteš! Kolikrát je bruneta víc hezčí (možná jsem trochu zaujatá, protože jsem taky bruneta =D). Samozřejmě ne, na světě je tolik krásných holek a na barvě vlasů vůbev nezáleží. Někteří kluci naopak vidí holky s bloňďatými vlasy jako "blbý blondýny"!

*BE BEAUTY!* diamant
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

♦Líbí se ti můj blog??

Ano,je úplně úžasný!!! 43.7% (291)
Jo,je pěkný!! 17.1% (114)
Celkem ujde! 14.6% (97)
Nic moc!! 11.7% (78)
Hrůza!!!! 12.9% (86)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
  
I LOVE!
ilove